شرایط ارسال

شرایط و نحوه ارسال

شرایط ارسال سفارشات
سفارشات شما در فروشگاه اینترنتی آریا همراه با روش های زیر ارسال یا تحویل میشود :
سفارش‌های ثبت شده برای شهر تهران
ارسال با پیک ویژه استان تهران : تحویل 2 الی 4 ساعت بعد از ثبت سفارش در ساعات اداری 9 الی 15 (برای سفارش های ثبت شده بعد از ساعت 15 فردای روز کاری ارسال انجام میشود )
ارسال با پست پیشتاز : تحویل 1 الی 2 روز کاری برای شهر تهران
دقت داشته باشید در مرحله آخر ثبت سفارش و ورود آدرس، لازم است شخص تحویل گیرنده را به درستی مشخص نمایید؛ زیرا سفارش شما صرفاً به این شخص تحویل خواهد شد و برای تحویل بسته، ارائه کارت شناسایی الزامی می‌باشد

همچنین در صورت لزوم می‌توانید سفارش خود را به صورت حضوری از دفتر فروشگاه اینترنتی آریا همراه تحویل بگیرید. برای این کار، لازم است کد پستی معتبر داخل تهران را در آدرس خود ثبت کنید و این روش ارسال را انتخاب کنید پس از دریافت پیامک آماده شدن سفارش، می‌توانید جهت تحویل سفارش به آدرس ذکر شده در فروشگاه اینترنتی آریا همراه مراجعه فرمایید.

سفارش‌های ثبت شده برای استان‌های دیگر
سفارشات شهرستان از طریق پست پیشتاز ارسال خواهد شد ، در حال حاضر فروشگاه اینترنتی آریا همراه با شرکت تیپاکس همکاری ندارد.
مبلغ هزینه ارسال پست در سفارش شما ثبت می‌شود و با فاکتور خود پرداخت می‌کنید و نیازی به پرداخت هزینه هنگام تحویل نیست.
زمان تحویل کالا به مشتری از طریق پست پیشتازبستگی به شهرمقصد متغیر میباشد و سفارشات شما طی 2 الی 4 روز کاری به دست شما خواهد رسید.
دقت داشته باشید از زمانی که مرسوله شما تحویل شرکت پست شد، مسئولیت آن صرفاً با آن شرکت‌ها و بیمه بوده، فروشگاه اینترنتی آریا همراه نسبت به آن مسئولیتی ندارد.

0
X